Platby | 01.09.2022

Vážení rodiče,

překontrolujte si platební příkazy, zda máte správně a nebo vůbec zadanou platbu na úplatu pro pobyt Vašeho dítěte v MŠ.

Vzhledem k tomu, že máme splatnost záloh vždy k 1. dni v měsíci, tak po dnešní kontrole plateb nemá uhrazeno skoro polovina dětí.

Ferklová Edita- provozní MŠ

BAREVNÝ DEN "SLUNÍČKOVÝ" | 22.06.2022

BAREVNÝ DEN "SLUNÍČKOVÝ"

SPANÍ ŠKOLÁKŮ V MŠ | 16.06.2022

SPANÍ ŠKOLÁKŮ V MŠ

Seznam přijatých dětí | 27.05.2022

Vážení rodiče,

seznam přijatých dětí pro školní rok 2022/2023 najdete v sekci INFORMACE PRO RODIČE- ZÁPIS

UZAVŘENÍ MŠ V DOBĚ LETNÍCH PRÁZDNIN | 11.01.2022

VÁŽENÍ RODIČE, INFORMACE K UZAVŘENÍ NAŠÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY V DOBĚ LETNÍCH PRÁZDNIN A NABÍDKU NÁHRADNÍCH MATEŘSKÝCH ŠKOL NAJDETE V SEKCI INFORMACE PRO RODIČE. ZÁJEM O NÁHRADNÍ MATEŘSKOU ŠKOLU JE NUTNÉ NAHLÁSIT VE TŘÍDĚ VAŠEHO DÍTĚTE V MATEŘSKÉ ŠKOLE.

Jugoslávská 128/1, Liberec IX-Janův Důl

Zaregistrujte si email a dostávejte novinky z MŠ Klubíčko: